Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                                                                                                                                                              

Obrazek

www.Divokekmeny.cz

Divoké-Kmeny je browserová hra, která se odehrává ve středověku. Každý hráč je vládce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci.

Hra Divoké Kmeny je bezplatná onlinová hra na bázi prohlížeče(Browser). Není potřeba instalace žádného programu. Takže můžeš tuto hru hrát na jakémkoliv počítači s připojením na internet. Kmeny se hrají v době raného středověku. Každý hráč je vůdce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci. S tvou pomocí bude z počátku malá vesnička větší a větší, počet obyvatelstva se bude zvětšovat, produkce se bude stupňovat a obchodům se bude čím dál více dařit. Ale nejen vlastní vesnice roste, v tvém okolí jsou další vesnice jiných hráčů, kteří usilují také o moc. Budou rekrutovat vojsko, opevňovat vesnice a divocí sekerníci budou řádit, rabovat a plenit. Postupem času poznáš jiné hráče, s kterými se můžete spojit a založit Kmen, nebo se k nějakému přidat. Tvá vesnice bude pomalu nabývat na síle, zlepší se výcvik jednotek a tvá s počátku malá vesnička, bude brzy dobývat jiné Kmeny....

Na začátku je důležité, aby si nejdříve vybudoval vesnici. K dispozici je patnáct budov které můžeš postavit, avšak ze začátku je jich pouze sedm. Ty zbývající jsou k dispozici, až když jsou základní budovy postavené.

Výstavba budovy je náročná na suroviny, které jsou automaticky produkovány dřevorubci, železným dolem a hliněným dolem i za stavu, když jsi offline. Mimo surovin, potřebuješ pro novou budovu také dostatek obyvatel. Ty dosáhneš tím, že zvýšíš stupeň stavby u selského dvora. Zvýšení stupně stavby trvá ze začátku ca. 20minut, za každý stupeň. Později se však doba stavby protáhne.

 

 

 

Také ve tvém okolí budou potupně vznikat nové vesnice, jiných on-line hráčů. Základní myšlenkou Kmenů je komunikace a spojení hráčů. Někteří se budou pokoušet ně vydrancovat, avšak jiní s tebou budou obchodovat a najdeš u nich podporu. Je velice důležité, abys hned ze začátku poznal co nejvíce lidí, s kterými pak založíš Kmen. Budou ti pomáhat v obraně, obchodovat s tebou a dozvíš se od nich pár tipů a triků.

Tržiště nabízí možnost, obchodovat s jinými hráči, se kterými si třeba ještě nekomunikoval. Můžeš zde přijímat nabídky od neznámých, nebo sám nabízet obchody jiným. Doplníš chybějící suroviny tím, že je vyměníš za vlastní postradatelné zboží, s jinými hráči. A zrovna na počátku hry ti toto ušetří spoustu času.

Ve hře „Divoké Kmeny“ hrají Boje a války, důležitou roli. Existuje devět různých jednotek, s odlišnou sílou. Jednotky se rekrutují v kasárnách, stájích i v dílnách a k tomu jsou potřeba různé suroviny a čas. Boje se odehrávají vždy ve vesnicích. Jednotky útočníka a jednotky obránce srovnají svoje síly. Důvody k napadení jsou plenění surovin, špionáže, zlost, a na konec převzetí cizích vesnic.

 

Lepší vesnici mít nemůžete

 

 Vojsko -

Pravidla -

§1)jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč smí mít pouze jeden účet v každém světě (vyjma zástupců v dovolené
). Předání hesla jinému hráči je zakázáno.

 

§2) Více hráčů na jednom internetovém připojení

Dodávky
surovin, společné útoky, útoky mezi sebou a vzájemná podpora mezi hráči, kteří si dělí internetové spojení nebo počítač
, není dovoleno během a to společného připojení a 24hodin poté. Pravidelné dělení sítě musí být zadáno (”Nastavení” ->”sdílení internetového spojení”).
Na Speedserveru (SDS) je zakázáno, hrát více účtů z jednoho počítače.

 

§3) Zástup v dovolené

Když majitel účtu je zastupován jiným hráčem, prostřednictvím zastoupení v dovolené, platí pro oba omezení z §2 a také nesmí být třetí osoba podporována z těchto dvou účtů. Až po 24 hodinách, od konce ZvD jsou vzájemné působení dovoleny.

§4) Komunikace

Je zakázáno, urážet jiné hráče. Výhrůžky a vydírání se smí použít pouze v souvislosti se hrou
. Ve hře jsou dále zakázány rasistické výjevy, pornografie, politické mínění, protizákonné výjevy.

 

§5) Prodej účtu

Je zakázáno, zakládat a vést účet pro komerční účely. Tímto je zakázáno Kupovat nebo prodávat: účty, vesnice, služby, podpory nebo suroviny. Mimo to je výměna surovin mezi různými světy zakázáno.

§6) Chyby v programu

Každý hráč je zavázán, neprodleně hlásit kritické chyby, Suportu.

§7) Bots

Hra se smí otvírat pouze s běžnými Browsery. Bot, rozšířené Browsery nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provést hrací akce jsou zakázány.
Přes rychlý přehled v liště můžete použít Java Script – “provést pokyny”. Tyto Scripty můžou formuláře (např.v kasárnách k rekrutovaným jednotkám) provést maximálně jednu hrací akci jedním kliknutím (např. zrekrutovat vojsko). Greasemonkey-Scripty se musí ve Fórum představit nebo nahlásit suportu. Jinak jsou zakázány. Scripty které zastupují (emulují) Prémiové přednosti, jsou zásadně zakázané.

§8) Rušení účtu

Hráčský účet je možno z různých důvodů změnit, zablokovat nebo zrušit. Zrušení se děje automaticky, když se někdo více jak 14 dní na účet nepřihlásí.  

...............................................................................

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář